Rokhsis Bilişim Teknoloji Hizmetler
%100 yerli sermayeli bilişim teknolojileri şirketi olarak,

orta ve büyük boy bilgisayar sistemlerine danışmanlık,entegrasyon ,teknik destek hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Teknoloji Danışmanlığı

Teknolojik gelişimin baş döndüren hızı, sizi mevcut yatırımlarınızın verimliliğini artırırken, yeni teknolojileri de entegre etmeye zorluyor.

Veri Merkezi

Kritik veri ve uygulamalarınızı emanet ettiğiniz veri merkezleri, servis sürekliliği, yüksek performans, güvenilir ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirir.

Ne Yaparız ?

İhtiyacınız olan çözümler için bize ulaşarak ön bilgi alabilirsiniz.

Sorun Tespiti

Karşılaştığınız sorun ve muhtemelen karşılaşabileceğiniz sorunların tespiti.

Çözüm Üretimi

Tespit edilen sorunun ortadan kaldırılması için neler yapılabileceği üzerine analiz.

Sonuç

Sorunsuz bir şekilde işlerinize devam etmeniz için size kazandırdığımız sonuç.

Rokhsis Bilişim Teknoloji Hizmetleri
Gündemdeki Projeler

Bilgi teknoloji sektörünün son yıllardaki en önemli gündem maddelerinden olan Mobil Teknolojilerle ilgili olarak Rokhsis Ar-Ge ve İş Uygulamaları Danışmanlık öngörüleri…

İLETİŞİM
Rokhsis, Bilgi İşlem ve İletişim sektöründe;
  • Danışmanlık
  • Tasarım
  • Ürün Satışı
  • Kuruluş
  • Programlama

“Toplu Çözüm” Sunan Teknoloji Firması

VERİ MERKEZLERİ

Kritik veri ve uygulamalarınızı emanet ettiğiniz veri merkezleri, servis sürekliliği, yüksek performans, güvenilir ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirir. Sertifikalı uzmanlarımızla, ihtiyaç duyduğunuz veri merkezi çözümünü tasarlıyor, kuruyor ve yönetiyoruz.

GÜVENLİK

En değerli varlığınız olan bilginin, gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği, sürekli artan iç ve dış saldırıların tehdidi altında. Bilginin olduğu her ortam ve katmanda, kolay yönetilebilir, kapsamlı ve entegre güvenlik çözümlerimiz ile daha fazla güvenlik!

BÜTÜNLEŞİK İLETİŞİM

Günümüzün karmaşık iletişim ihtiyaçlarının etkin yönetimi, hızlı, yüksek kaliteli, kesintisiz ve entegre bir iletişim altyapısı ile sağlanabilir. Bütünleşik iletişim çözümlerimiz ile ekiplerinize benzersiz bir iletişim deneyimi sunabilirsiniz.

NETWORK ENTEGRASYON

Network altyapınız, işinize ayak uydurabiliyor mu? Lan, Wan, Wlan, Load Balancing teknolojileri, yapısal kablolama, network yönetimi, tasarım, entegrasyon ve destek hizmetlerimiz ile güçlenen network altyapınız, rekabet avantajınız olsun.

Kurumsal
Şirket Profili

Rokhsis Bilişim Teknolojileri %100 yerli sermayeli bilişim teknolojileri şirketi olarak, orta ve büyük boy bilgisayar sistemlerine danışmanlık,entegrasyon ,teknik destek hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Hakkımızda

Kurumsal Entegrasyon Çözümleri

Rokhsis Bilişim Teknolojileri sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile; müşterilerine katma değer sağlamayı amaç edinmiş, sağladığı danışmanlık bilgileri ile hedeflerinize ulaşmada sizi destekleyecek müşteri odaklı, tecrübeli, işine hakim personeli ve altyapısıyla üst seviyede çözümler sunmaktadır.

Çözümler
350
Biten Proje
780
Kazanılan Ödül
850
Mutlu Müşteri
650
Yeni Fikir