%100 Yerlİ Sermayelİ
Entegre İş Çözümleri

Rokhsis Bilişim Teknolojileri olarak; günümüz iş dünyasının karşı karşıya olduğu birçok zorluğu anlayarak, entegre iş çözümleri sayesinde iş verimliliğinizi arttırmaktayız. Baskı çözümlerinde düşük sahip olma maliyeti sunarken, işinizin genelinde verimliliği arttırmak ve maliyetleri azaltmak için tasarlanmış dünya sınıfı baskı çözümlerini size sunuyoruz. Kalite, performans, güvenilirlik ile özelleştirilmiş servis ve rakipsiz desteği birleştirerek süreçlerinizi optimize etmeye yardımcı olmaktayız.

Entegre İş Çözümlerİ
Biyometrik Çözümleri

Günümüz teknolojileri içinde en çok kabul ve talep gören kablosuz iletişim teknolojisinin çeşitli önemli getirilerinden bir tanesi de çalışan personele çalışma alanı için özgürlük getirmesi ve firmaların ilk yatırım maliyetleri arasında önemli bir yer tutan kablolama maliyetlilerinde de dikkate değer bir azalma sağlamasıdır.

GEODI
Bilgi ve Belge Yönetimi

GEODI, sürekli çeşitlenen ve giderek artan büyük veri içerisinde doğru karar vermenizi kolaylaştıran Yeni Nesil bir İçerik Yönetim Yazılımıdır. Üst Yönetim dahil tüm çalışanların bilgiye erişim, paylaşım, yedekleme ve analiz ihtiyaçlarını karşılar. Yapay Zeka temelli tasarımı ile veri girişi gerektirmez ve benzersiz özellikler sunar.

Entegre İş Çözümlerİ
Fiziksel Güvenlik Çözümleri

Video teknolojileri, video içerik analizleri, tel üstü algılama sistemleri, kartlı geçiş sistemleri gibi farklı elektronik güvenlik sistemlerini kullanarak ve bu sistemleri birbirleri ile entegre ederek; plazalar, kampüsler, havalimanları gibi önemli tesislerin güvenlik sistemlerinin kurulması için projeler geliştirmektedir.​

Kurumsal Entegrasyon Çözümleri

01

İletİşİm Ağları ve Altyapı Çözümlerİ

Rokhsis Bilişim Teknolojileri olarak, güçlü satış ve teknik kadromuzla anahtar teslimi iletişim ağı ve altyapı çözümlerinde danışmanlıktan tasarıma, kurulum ve bakıma kadar hizmet vermektedir.Bu kapsamda üretici bağımsız olarak sunduğumuz çözümler; Marka Bağımsız yerel veya geniş ağlarda,NETWORK Çözümleri Ses hizmetlerini IP üzerinden ölçeklenebilir, maliyet avantajı sunar.

02

BT Güvenlİk Çözümlerİ

Rokhsis Bilişim Teknolojileri olarak, müşterilerin güvenlik ve erişim konularındaki her türlü gereksinimi belirleyip uygulamaktadır. Bu anlamda uçtan uca marka bağımsız; DLP, Content Filetering, IDS /IPS, Firewall, Identity Managament, Log Management, Antivirus, Web Güvenliği, E-Mail erişim güvenliği konularında çözümler sunmaktayız.

03

Verİ Merkezİ Çözümlerİ

Veri Merkezi bilgisayar sistemleri ile iletişim ve veri ambarı sistemleri gibi ek sistemleri barındıran bir tesistir. Sunucu odası veya sistem odası olarak da adlandırılan bu tesisler işletmelere ait sunucu ve veri ambarlarının bulunduğu alanlardır.

04

Yazılım ve Lİsanslama Çözümlerİ

Rokhsis Bilişim Teknolojileri olarak; Donanım ve ağ sistemleri dışında kurum içerisinde kullanılacak Microsoft, Oracle, Vmware, Citrix, IBM, SYMANTEC gibi yazılım lisanslarınıda sağlamaktayız.

Rokhsis Bilişim Teknoloji Hizmetleri

01

ÇÖZÜMLER

Kurumsal Entegrasyon Çözümleri

02

ÇÖZÜMLER

Entegre İş Çözümleri

Ön Bilgi

İhtiyacınız olan çözümler için bize ulaşarak ön bilgi alabilirsiniz.